Буряк "випросив" в Києві 28 млн на мости

Цьогоріч на добудові мостів збиралися освоїти 300 млн, але в Запоріжжя прийшли лише кілька відсотків від цієї суми

Мер Запоріжжя Володимир Буряк на своїй сторінці у "Фейсбуці " похвастався, що "вибив" в столиці 28 млн грн на добудову мостів, передає портал Depo.Запоріжжя

"Перебуваючи в Києві, я ініціював нараду під керівництвом віце-прем'єр-міністра Володимира Кістіона. Як результат - на Запоріжжі "пішли" 28 млн грн на закупівлю металоконструкцій для майбутніх мостів. Це дасть можливість впевнено продовжувати будівництво перший квартал наступного року. Підрядник повинен працювати, нарощуючи темп", - відзвітував Буряк. 

Нагадаємо, цьогоріч на добудові запорізьких мостів збиралися освоїти 300 млн. Очікувалися два транші з держбюджету - 200 і 40 мільйонів, кошти обласного бюджету - 20 мільйонів та міського - 40 мільйонів гривень. Однак з державного бюджету були отримані станом на кінець листопада лише 8 млн

Раніше портал Depo.Запоріжжя повідомляв, що після тривалої перерви будівельні роботи на мостах розпочалися у вересні цього року. Цього року будівельники збиралися змонтувати, насунути та опустити на опорні частини міст через Старий Дніпро протяжністю 340 метрів і вагою 3200 тонн.  

Також нагадаємо, що спочатку будівництва мостових переходів через Дніпро – з 2004 року – на них було виділено 2 млрд. грн., проте частина грошей була розкрадена.

 

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Запорожье