Батьки загиблого запорізького героя отримали на Різдво зворушливий лист

Невідомий підліток передав лист зі словами співчутя та гроші батькам загиблого на Донбасі запорізького бійця 55 бригади Олександра Говорухи

Про це повідомляє Depo.Запоріжжя з посиланням на "Індустріалку".

Історія сталася у різдвяний вечір

"До нас додому прийшов хлопчина, підліток ще зовсім. Сказав, що має мені дещо передати і простягнув конверт. Це були два аркуша А4, скріплені степлером. Я запитав від кого, він сказав, що я прочитаю і все зрозумію", - розповідає батько Олександра Говорухи Микола Семенович.

На аркушах був лист: "Шановна сім'я Говоруха! Я глибоко шкодую про смерть вашого сина. Він був дуже світлою і дуже доброю людиною. Його мужність викликає захоплення! Прийміть мої щирі співчуття!".

Крім того, у конверт були вкладені 1500 гривень.

Микола Семенович вважає, що лист написано дитячою рукою, можливо, навіть тим підлітком, який його приніс. Він тут же вибіг з квартири, але хлопця вже не було.

Ця подія до глибини душі зворушила батьків Сашка Говорухи. 

"Це дає надію, що наше підростаюче покоління живе з Україною в серці і наша країна має гідне майбутнє", - із вдячністю сказав Микола Говоруха.

Довідка. Олександр Говоруха народився у Запоріжжі у 1994 році. Підписав контракт із Збройними Силами України у 2014 році. Служив у складі 55-ї бригади, під час війни був навідником першої протитанкової батареї протитанкового дивізіону. Пройшов бої у Слов'янську, Красному Лимані, Лисичанську, Святогорську, Попасній. Отримав осколкові поранення внаслідок артилерійського обстрілу терористами під Дебальцевим 14 лютого 2015 року. Лікарі 2 доби боролися за його життя. Помер від поранень у лікарні Артемівська. У 2016 році запорізька вулиця Радгоспна, на якій народився та жив Олександр Говоруха, була перейменована на його честь. На будинку №32 по вулиці Говорухи було встановлено пам'ятну табличку.

Батьки загиблого запорізького героя отримали на Різдво зворушливий лист  - фото 1

Батьки загиблого запорізького героя отримали на Різдво зворушливий лист  - фото 2

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Запорожье