Активісти порахували, хто з запорізьких нардепів-мажоритарників працює найпродуктивніше

Рейтинг складався за показниками роботи в парламенті та на округах

Громадська мережа "Опора" представила результати моніторингу активності депутатів-мажоритарників Верховної Ради України під час прес-конференції в Запоріжжі сьогодні, 24 листопада. Про активність запорізьких парламентарів розповів місцевий координатор організаці Дмитро Арабаджиєв, повідомляє Depo.Запоріжжя.

Дослідження охопило роботу 105 депутатів-мажоритарників протягом 9 місяців 2016 року. Відбір депутатів, щодо діяльності яких здійснюється моніторинг, відбувався за критеріями пропорційного представництва усіх парламентських сил, гендерного представництва, попередніх показників активності у окрузі. З дев'яти запорізьких мажоритарників до представленого рейтингу потрапили четверо.

Щодо кожного з 105 нардепів фахівці рахували всі прояви активності у парламенті (відвідування комітетів та пленарних засідань, подання законопроектів і т.д.) та на окрузі (прийом громадян, участь у заходах і т.п.). По цим двом показникам депутат отримував місце у рейтингу.

З чотирьох запорізьких народних обранців найвище місце у списку посів Ігор Артюшенко - 20-е. При цьому по роботі на окрузі він є 13-м, а по законодавчій діяльності - 29-м. За ним іде Микола Фролов - 52-й зі 105-и. Трохи відстає від Фролова Сергій Валентіров - 57 місце. Нарешті, замикає список запоріжців Олександр Пономарьов - 65 місце. 

Загалом Запорізька область посіла 9 місце за активністю мажоритарників.

За словами Арабаджиєва, надалі "Опора", можливо, аналізуватиме активність всіх 225 мажоритарників, аби мати більш повну картину.

Активісти порахували, хто з запорізьких нардепів-мажоритарників працює найпродуктивніше - фото 1

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Запорожье