"Закінчилися безсонні ночі": Заступник начальника запорізької поліції написав про своє скандальне звільнення

Полковник Андрій Долинний, звільнений з посади заступника начальника управління поліції Запорізької області після скандалу з "беркутівським" турніром, прокоментував у "Фейсбуці" цю подію

Про це повідомляє Depo.Запоріжжя.

"Ну от і все, папа дома, закінчилися безсонні ночі, підкидання з подушки від кожного дзвінка, щось трапилося, і папа, незважаючи ні на що, побіг людям допомагати, десь щось замінували, там скоєний розбійний напад, там потрібно організувати ОГП під час проведення масового заходу, і обов’язково бійка, і папа там в самому центрі, а мама чекає дзвінка від нього щохвилини, і не витримує, телефонує сама – все гаразд, все добре. Папа так часто буває дома, що молодша донька Варя, побачивши фотокартку з весілля запитала у Ярослави, а що, у тебе був інший папа, та ні, ні, ні. Любі мої доньки, любі ангелята, я дуже винен перед Вами, вибач будь ласка Лариса, те що ти біля мене це головне моє надбання, я дома, я разом з вами, і все буде добре", - пише він.

Фото Долинного вже прибрали з розділу "Керівництво" сайту обласної поліції.

Нагадаємо, причиною звільнення полковника став скандал через його виступ на турнірі пам'яті загиблого бійця "Беркуту" Сергія Цвігуна. Чому подія викликала таку реакцію - читайте у статті на Depo.Запоріжжя.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Запорожье

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook