"Силовики – красунчики": запоріжець поділився враженнями від київських протестів (ФОТО, ВІДЕО)

Денис П'ятигорець порівняв сьогоднішню акцію та Революцію Гідності

Політолог із Запоріжжя, колишній депутат міськради Денис П'ятигорець відвідав акцію протесту, що відбувається в Києві сьогодні, 15 листопада. Про свої враження від побаченого він розповів на сторінці у "Фейсбуці", передає Depo.Запоріжжя.

П'ятигорець зняв та оприлюднив коротке відео з мітингу біля будівлі Верховної Ради. "Масштаби оцініть самі", - додає він.

Трохи пізніше від розповів про заходи безпеки в центрі столиці: "Силовики - красунчики! Все по розуму зробили. Урядовий квартал розбили на сектори. Скрізь рамки. Якщо нічого забороненого немає - вхід вільний. Мітингуйте на здоров'я. Тітушня не наважується до рамок підходити. Тусуються в парку і біля метро".

"Силовики – красунчики": запоріжець поділився враженнями від київських протестів (ФОТО, ВІДЕО) - фото 1

Також автор допису подилівся думками щодо порівнянь сьогоднішніх подій з революційними подіями 2013-2014 років: "Читаю коментарі щодо сьогоднішньої акції в різних гілках. Час від часу на очі потрапляє ось така теза: "Сьогодні Майдан-3. Просто погода погана, тому люди з областей не підтягнулися". Хм ...

Відразу згадую Майдан-2. Лютий. Мороз. Сніг. Водомети. Стрільба. Житомиркою та варшавкою йдуть автобуси з західної України. Даїшники зупиняють автобуси на окружній і не пускають до Києва. Люди виходять з автобусів і йдуть на Майдан пішки! Доходять до Михайлівської і відразу кидаються в бій (привіт львівським хлопцям!).
А так да, майже одне й те саме".

Нагадаємо, сьогодні у Києві розпочалися кілька акцій протесту, зокрема ошуканих вкладників банків та "антимайдану".

 

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Запорожье

Метки: #протесты