"Краєзнавство Запоріжжя" хоче змінити світогляд співвітчизників

Унікальні історичні документи, світлини, звіти про археологічні дослідження тощо, а також інтерактивне спілкування з авторами дописів пропонує своїм читачам новий електронний журнал "Краєзнавство Запоріжжя"

Про це повідомляє кореспондент Depo.Запоріжжя.

Видання журналу "Краєзнавство Запоріжжя", причому, у вільному інтернетному доступі, ініціював запорізький осередок Національної спілки краєзнавців. Презентація цього його нового проекту відбулася у "Музеї міста за порогами" Національного заповідника "Хортиця" вчора, 27 грудня.

"Часопис можна знайти в інтернеті за адресою: zpkrai.jimdo.com. Перший його номер уже опубліковано. Сподіваюсь, у майбутньому часопис стане майданчиком для спілкування краєзнавців та всіх, хто цікавиться історією свого краю. Причому, як наших місцевих, так і з інших областей України. Тому наш журнал відкритий для дискусій, і перш за все, для патріотів Запорожжя, що мешкають, працюють або навчаються за межами нашого краю", - запевнила керівник запорізьких краєзнавців Олена Денисенко. За її словами, часопис також матиме й друкований вигляд, але у формі інтернет-ресурсу він буде більш оперативнішім, максимально доступним для кожного, хто цікавиться історією легендарного Запорозького краю. У свою чергу, це дозволить спільними зусиллями відродити правдиву історію легендарний Запорозького край, його традиції та культуру.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Запорожье