"Дайте дітям грати у футбол": в Запоріжжі відбувся пікет проти Богуслаєва

Маленькі футболісти, їхні батьки та тренери пікетували ДЮСШ "Металург"

Пікет дитячо-юнацької спортивної школи "Металург" відбувся в Запоріжжі сьогодні, 16 листопада. Учасники акції вимагали від власника школи Олександра Богуслаєва дозволити її вихованцям тренуватися. До протесту долучилися самі маленькі спортсмени, їхні батьки та тренери, передає Depo.Запоріжжя з посиланням на "Типове Запоріжжя".

"Ми вкотре вимагали від бізнесмена Олександра Богуслаєва, сина нардепа і власника "Мотор Січі" В'ячеслава Богуслаєва, повернути нашим вихованцям можливість тренуватися на футбольних полях. Він цинічно і неправомірно перекрив нам доступ до тренувальної бази, яка знаходиться на землі, що належить місту. Це свавілля може поставити крапку на нашій футбольній школі, і ми не можемо мовчати!", - пишуть учасники пікету.

Протестувальники звернулися до низки посадовців з проханням посприяти вирішенню проблеми.

Нагадаємо, після банкротства ФК "Металург", що належав Олександру Богуслаєву, приміщення ДЮСШ на вулиці 12 квітня залишилось на балансі екс-власників команди, тоді як земля, де розташовані поля, належать громаді міста. У Богуслаєва дозволили використовувати територію школи, але не будівлю. Тож маленьким футболістам доводиться перевдягатися у сусідньому легкоатлетичному манежі, а поряд з полями встановили біотуалети. Крім того, на деякі тренування вони потрапляли крізь дірку в паркані. Через цю ситуацію на Богуслаєва-молодшого "наїхав" директор "Запоріжсталі" Ростислав Шурма.

"Дайте дітям грати у футбол": в Запоріжжі відбувся пікет проти Богуслаєва - фото 1

"Дайте дітям грати у футбол": в Запоріжжі відбувся пікет проти Богуслаєва - фото 2

"Дайте дітям грати у футбол": в Запоріжжі відбувся пікет проти Богуслаєва - фото 3

"Дайте дітям грати у футбол": в Запоріжжі відбувся пікет проти Богуслаєва - фото 4

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Запорожье