У Мелітополі збільшили тарифи на комунальні послуги

На позачерговому засіданні виконкому було прийнято нові, збільшені у зв'язку з підвищенням мінімальної зарплати, тарифи

Про це повідомляє прес-служба мерії Мелітополя, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

Так, на засіданні виконавчого комітету Мелітопольської міськради (були затверджені нові тарифи на комунальні послуги. Зокрема, з 1 січня 2017 року городянам доведеться платити більше за вивезення сміття та утримання будинків.

Майже на третину зріс тариф на послуги ТОВ "Умвельт-Мелітополь", він буде складати 77,82 грн за вивезення одного кубічного метра сміття. Тобто, житель приватного сектора повинен буде в новому році платити 12,62 грн на місяць (зараз 9,63 грн), а багатоповерхового - 12,32 грн (зараз 10,64 грн).

Крім того, з 1 січня буде збільшений і розмір квартирної плати з 2,19 грн до 2,8 грн. Правда, це усереднений показник, так як для кожного будинку комунальне підприємство "Житловий масив", як і раніше розрахувало свій тариф, вартість утримання будинків залежить від ряду факторів і коливається по місту від 56 копійок до 4 гривень.

Необхідність підвищення тарифів підприємства, які надають комунальні послуги населенню, пояснюють підвищенням мінімальної зарплати до 3,2 тис. грн, а також інших складових.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Запорожье