У Мелітополі придбали квартиру родині загиблого героя

Маленький син загиблого на сході сержанта ЗСУ Богдана Гончаренко тепер забезпечений житлом

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомила керівник волонтерського центру "Побратим" Світлана Алексєєва, передає портал Depo.Запоріжжя.

Квартири для родини загиблого сержанта ЗСУ Богдана Гончаренка попри бюрократичні перепони добився мелітопольський соцзахист за підтримку волонтерів.

"УСЗН Мелітополя, ви - космос! Завдяки наполегливості та наполегливості Вікторіїя Опришко (головний спеціаліст Управління соцзахисту - ред.) син загиблого воїна Богдана Гончаренко буде забезпечений квартирою. Хтось скаже, що це їх робота... не-а, не в цьому випадку. Була дика тяганина з довідками, які від соцзахисту ніяк не залежали. Були скандали, ну і "Побратим" трохи доклав руку до відновлення справедливості, скромничати не буду... Ура !!! Маленький Віталік з житлом", - написала Алексєєва.

Сержант ЗСУ Богдан Гончаренко загинув у квітні 2015 року на Донбасі під час обстрілу позицій українських бійців російсько-терористичними військами. Один зі снарядів влучив у місце зберігання боєприпасів, сталася детонація. Разом із 23-річним Богданом загинули ще четверо бійців. Поховали героя після проведення експертизи ДНК у червні 2015 року, мелітопольці прощалися з ним навколішках. У Богдана залишився маленький син Віталік.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Запорожье