У Мелітополі мати ледь не вбила дворічну дитину "Нафтизином"

Стало відомо, хто винен в отруєнні дворічної дівчинки

Дворічну дитину ушпиталили з інтоксикацією прямо з дитячого садка в Мелітополі на початку листопада. Нещодавно завідуюча дитсадком №49 Ірина Радченко отримала офіційний документ від лікарів на свій інформаційний запит, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "МВ".

Мати дівчинки тоді звинуватила у трагедії дошкільний заклад. Жінка була впевнена в тому, що її дитина отруїлася побутовою хімією, яка стоїть в шафці в туалеті групи. Розслідування по даній справі проводили правоохоронці і міський відділ освіти.

Інженер з техніки безпеки управління освіти Микола Процишин розповів, що в ході їх розслідування було проведено експеримент. З групи, в яку ходила дівчинка, був залучений хлопчик зростом 84 см (зріст дівчини 82 см.). Дитині запропонували спробувати відкрити двері шафки з побутовою хімією. Однак хлопчик навіть не зміг дотягнутися до гачка.

Згідно висновків лікарів, на момент надходження до лікарні у дівчинки було "передозування сосудозвужуючих крапель місцевої дії". Як виявилося, жінка капала дитині "Нафтизин" 0,1%, який призначений для дорослих.

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, у мелітопольському дитсадку дитина втратила свідомість через отруєння.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Запорожье