У Мелітополі маршрутники хочуть підвищити тариф на проїзд

Минулого тижня маршрутники Мелітополя в черговий раз заявили, що вартість проїзду в 3,5 грн їх не влаштовує

Про це повідомляє кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "МВ".

Так, маршрутники аргументують необхідність підвищення зростанням мінімальної зарплати, подорожчанню палива і відсутністю компенсацій за перевезення пільгових категорій.

Заступник міського голови Іван Федоров запропонував перевізникам надати до виконкому до 20 січня економічні обґрунтування для підвищення. Але попередив, що зі свого боку чиновники також прорахують ймовірну вартість проїзду. Однак ніхто з транспортників цього не зробив.

При цьому керівник підприємства "Крісгрант" Віталій Тумінский впевнений, що вартість проїзду має коштувати 4,5 грн (наразі – 3,5, - ред.). А ось керівник підприємства "Віктор-транс" Віктор Феняк вважає, що вартість проїзду треба підвищувати до 5,5 грн. Правда, уточнює, що були б раді підвищенню хоч до 4 грн. Інші перевізники на правах анонімності заявили, що якщо ситуація з тарифом не зміниться, то більшість водіїв просто перестануть працювати офіційно. Всі стануть нелегалами, як в кінці 1990-х.

Відзначимо, що на найближче засідання виконкому, призначене на сьогодні, 26 січня. Рішення про пролонгацію договору з перевізниками, в якому вказана вартість проїзду 3,5 грн, буде розглянуте на засіданні.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Запорожье