У Мелітополі через епідемію "швидку" посилили "невідкладною допомогою" (ТЕЛЕФОНИ)

У Мелітополі пік захворюваності на ГРВІ серед населення

У добу за медичною допомогою в Мелітополі звертаються близько 800 осіб. На одного педіатра доводиться по 10 викликів додому в день, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на РІА Мелітополь.

Щоб зняти навантаження зі "швидкої" і педіатрів, в міськздороввідділі вирішили організувати роботу двох карет "невідкладної допомоги". Вони працюватимуть по вихідних.

За словами начальника міського управління охорони здоров'я Ігоря Маслова, в інфекційному відділенні на лікуванні перебувають 4 осіб з пневмонією. У важкій формі захворювання протікає тільки у 82-річної жінки. Знаходяться в інфекційному відділенні лікарні і дві вагітні жінки. У них діагностовано ГРВІ.

У вихідні на базі амбулаторій почнуть роботу дві "невідкладні допомоги". Виклики на будинок в суботу вони будуть приймати з 14:00 до 18:00, а обслуговувати до 20:00. У неділю дзвінки приймаються з 14:00 до 16:00. Дзвонити можна за телефонами: 43-11-11 (перший центр медико-санітарної допомоги), 42-29-69 (район Н. Мелітополя), 5-12-24 (мікрорайон). Дитяча невідкладна допомога: 44-05-58.

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, у Мелітополі кількість викликів "швидкої" б'є рекорди.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Запорожье