У Мелітополі 11 студентів отримають стипендії від мера

Засідання експертної комісії з визначення кандидатів на призначення стипендії Мелітопольського міського голови для обдарованої молоді міста відбулося на базі управління молоді та спорту 16 січня

Про це повідомляє кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "МВ".

Одинадцять стипендіатів було визначено шляхом обговорень і голосування. Стипендії були присуджені в декількох номінаціях.

За громадську діяльність стипендіатами стали:
Катерина Ємельяненко (університет "Україна"),
Єлизавета Бунжучна (ТДАТУ),
Ксенія Єремєєва (коледж ТДАТУ),
Юлія Александрова (медичний коледж).

За свою науково-дослідницьку та пошукову діяльність стипендії мера удостоєні:
Владислав Пюрко (МДПУ)
Володимир Кравченко (ТДАТУ).

Стипендію за творчу діяльність буде отримувати студент училища культури Максим Притуленко, а студент ТДАТУ Павло Моранді - за спортивні досягнення.

Обдаровані студенти отримуватимуть стипендію міського голови протягом першого півріччя 2017 року (до травня включно) в якості доповнення до академічної. Розмір стипендії для студентів вищих навчальних закладів становитиме 1000 грн, для студентів коледжів і училищ - 550 грн.

Також одноразову стипендію міського голови в розмірі 1000 грн отримають три представника працюючої молоді: лідер байкерського руху в Мелітополі Михайло Ігнатов, Андрій Жерняк, який активно бере участь в різних проектах, і Катерина Корнієнко - за активну участь у студентському самоврядуванні.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Запорожье