Як в Бердянську зустрічали потяг єднання "Труханівська січ"

Бердянськ став четвертим містом, до якого завітав потяг єднання

Потяг єднання "Труханівська січ" завітав до Бердянська вранці 17 грудня, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "ПроБердянсь".  Курортне місто стало четвертим в маршруті потяга.

Як в Бердянську зустрічали потяг єднання "Труханівська січ" - фото 1

Раніше учасники Всеукраїнської акції побували в звільнених містах Донбасу, в містах західної та північно-східної України. Нинішній маршрут потяга єднання полягає по центральній і південній частині країни. Перед Бердянськом пасажири потягу побували в Дніпрі і Запоріжжі, а після Бердянська відвідають Генічеськ, Херсон, Миколаїв і Одесу.

"Наша мета - об'єднання всіх громадян нашої країни, розвінчання міфу про непримиренне протистояння жителів сходу і заходу України. Я вже бував раніше в Бердянську. Це гостинне, красиве і затишне українське місто. Саме українське. Щоб молодь з різних куточків нашої країни могла в цьому переконатися, ми і прибули сюди з потягом єднання", - розповідає один з керівників потяга Микола Бондар.

Як в Бердянську зустрічали потяг єднання "Труханівська січ" - фото 2

Гостей радо зустріли представники міської влади та громадськості Бердянська. Учасники акції відвідали сквер Героїв Небесної сотні і музей "Подвиг", бердянську набережну і педагогічний університет, поклали квіти до меморіальної дошки загиблого в зоні АТО Дмитра Чабанова.

Як в Бердянську зустрічали потяг єднання "Труханівська січ" - фото 3

Як в Бердянську зустрічали потяг єднання "Труханівська січ" - фото 4

Разом з бердянськими волонтерами пасажири потяга єднання сплели маскувальні сітки, а в ЗОШ № 16 поспілкувалися зі своїми бердянськими однолітками і ветеранами АТО. Завершилося перебування активістів в Бердянську концертом творчих колективів Центру культури та мистецтв "Нафтохімік".

Як в Бердянську зустрічали потяг єднання "Труханівська січ" - фото 5

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, у Запоріжжі хлібом-сіллю зустріли потяг єднання "Труханівська січ".

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Запорожье