Бриль розповів, чому бердянського прокурора не можуть притягнути до відповідальності

Обговорюючи хабарі, прокурори користувалися "шифрами", тому довести провину одного з них важко

Керівник Бердянської місцевої прокуратури Андрій Бутенко може бути причетний до отримання хабара своїм підлеглим Ігорем Левадою. Про це голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль заявив під час зустрічі з активом Бердянського району, передає Depo.Запоріжжя з посиланням на "Про.Бердянськ".

За словами губернатора, Левада (якого пізніше було затримано на хабарі) обговорював по телефону з Бутенком суми незаконних грошових винагород. Однак вони при цьому використовували "шифри", переказуючи все у завуальованій формі, тому довести причетність Бутенка наразі неможливо.

"Вони казали зашифровано, "на такому-то поверсі, на такому-то кілометрі", тому йому (Бутенку - Depo.Запоріжжя) нема чого пред'явити", - пояснив Бриль.

Сам Бутенко цю заяву губернатора коментувати відмовився. 

Нагадаємо, начальника Куйбишевського відділуу Бердянської прокуратури Ігоря Леваду затримали під час одержання хабара 8 жовтня. Гроші прокурор вимагав від фермера, який самовільне зайняв земельну ділянку. За 175 тис. грн. прокурор обіцяв підприємцю не притягувати його до кримінальної відповідальності, зняти арешт з врожаю та надати можливість його зібрати. Затримали прокурора при одержанні першого "траншу" – у 75 тис. грн. Викрила правника-хабарника інспекцією внутрішніх розслідувань ГПУ та безпеки спільно з Головним відділом по боротьбі з корупцією СБУ.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Запорожье