Бердянські школярі зробили обереги для атошників

Діти підготували подарок українським військовим до Дня Збройних Сил України

Учні бердянської загально-освітньої школи №11 оригінально підійшли до участі в благодійній акції "Подаруй прапор Українському солдату". Замість прапорів вони виготовили торти-шкатулки, пофарбовані в національну символіку, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "ПроБердянськ".

В шкатулки школярі поклали ляльок-мотанок, обрегі і браслети-фенечки, зроблені своїми руками. Разом з сувенірами в торти також сховали цукерки, чай і каву, щоб бійці на привалі зігрівали не тільки душу.

Сьогодні, напередодні Дня Збройних Сил України, який відзначають 6 грудня, подарунки від хлопців адміністрація школи передала волонтерам групи "Берегині Таврії". Її представник - Ольга Коник - каже: посилки передадуть бійцям вже післязавтра.

"Учні середнього і старшого ланки взялися за виготовлення шести тортів-шкатулок. А учні 1-4 класів написали для солдатів листи і намалювали малюнки, які, ми сподіваємося, підтримають їх бойовий дух. Основна думка кожного послання - побажання скорішого повернення додому. Діти просять бійців: "Повертайся живим!" - поділився директор ЗОШ №11 Максим Міщенко.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Запорожье