Запоріжці встановили чотири рекорди на кубку України з плавання

Запорізькі плавці зібрали врожай нагород на національних стартах із плавання

Запоріжці встановили чотири рекорди на к…

Біла Церква приймала змагання Національного Кубку України з плавання у 25-метровому басейні. Старти видались врожайними на нові рекорди, котрих було встановлено аж шість, повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на федерацію плавання України. З них чотири – авторства запоріжців.

400-метрівку вільним стилем за 3:51.41 здолав Кирило Гаращенко, встановивши новий юніорський рекорд України і взявши срібло. Приємно, що весь п’єдестал пошани на цій дистанції залишився за запоріжцями. Золото здобув Сергій Фролов, а бронзу - Дмитро Омельков. Ще одне срібло, та вже без рекорду, має Гаращенко на дистанції 1500 м вільним стилем, де знову поступився лише Фролову. Останній, до речі, оформив золотий "хет-трік", ставши першим ще й на 200-метрівці вільним стилем.

Ще один наш земляк Сергій Шевцов, в активі якого вже є кілька національних рекордів, відзначився двома новими. На першому етапі естафети 4х100 м вільним стилем серед чоловіків Сергій Шевцов фінішував за 47:57, встановивши новий "дорослий" та юніорський рекорди України. Загалом же естафетна команда запоріжців, де разом із Шевцовим змагалися ще Богдан Радутний, Кирило Гаращенко та Сергій Фролов, у цьому запливі стала другою. У доробку рекордсмена також  золото у запливі на 100 м вільним стилем та срібло у тому ж стилі на 50 м.

Ще один юнацький рекорд країни - 7:44.45 - в активі нашої естафетної команди 4х200 вільним стилем у складі Олександра Котровського, Богдана Радутного, Євгена Филимоненка та Миколи Паршина.

Медалі до командної скарбнички додав Євген Мамин – золото на 200 м брасом та срібло на стометрівці у цьому ж стилі. Бронзу здобув й у складі комбінованої естафети 4х100, де плив разом  із Сергієм Шевцовим, Сергієм Бондарчуком та Богданом Радутним.

Всього ж запоріжці мають 18 медалей, що принесло їм третє загальнокомандне місце у Кубку України.