У Запоріжжі волейболістки "Орбіти" двічі програли міцним волинянкам

Лише одну партію змогли вирвати запорізькі красуні у двораундовому протистоянні з більш досвідчиними гравчинями луцької "Волині", програвши обидви зустріч

У Запоріжжі волейболістки "Орбіти" двічі…

У випадку перемог в обох матчах над "Волинню", волейболістки "Орбіти" обходили б луцьких дівчат у таблиці чемпіонату Суперліги та виходили на 3-тю сходинку, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

Першу партію запоріжанки грали натхненно та перемогли більш міцних та високорослих лучанок — 25:22. Але у другій партії, отримавши на горіхи від тренера, гравчині "Волині" взяли гору — 17:25. Не змогли дати собі раду запорізькі красуні й у третій партії — 16:25.

У Запоріжжі волейболістки "Орбіти" двічі програли міцним волинянкам - фото 1

Четверта партія майже до самого фінішу була за "Орбітою", але більш досвідчині лучанки змогли схилити шальки терезів на свою користь — 23:25. Отже, перший матч запоріжанки програли — 1:3.

Сьогодні, 2 грудня, "Орбіта" вийшла з метою реваншу. Але ці наміри запоріжанок не поділяли гості. При майже рівній грі лучанки були усе рівно сильніше за господарок майданчика. Таким чином, дуже болюча для "Орбіти" поразка (18:25, 19:25, 21:25) — 0:3, яка дозволила "Волині" (разом із "Хіміком" та "Галичанкою") суттево відірватися від запоріжанок.