Луганська "Зоря" зіграла перший контрольний поєдинок після відпустки

Суперником команди Юрія Вернидуба став маріупольський "Іллічівець"

Уже третій сезон поспіль "Зоря" розпочинатиме в Запоріжжі. Свій стартовий матч-підготовку до офіційних поєдинків чорно-білі зіграли сьогодні, 24 червня, на місцевому стадіоні "Торпедо", передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

Попри спеку команди були досить активними. Для першого голу луганчанам не знадобилось багато часу – ворота першолігового "Іллічівця" вже на дев’ятій хвилині розпечатав Ярослав Квасов. Вдруге ворота суперника "Зоря" вразила вже наприкінці другого тайму – після подачі кутового відзначився В’ячеслав Чечер. Свої ж ворота луганчани залишили сухими. Тож 2:0 у підсумку.

Основну ж підготовку до сезону луганчани проведуть у Словенії. На закордонний збір відправляться 27 червня. Там "Зоря" зіграє шість контрольних матчів. Завершиться словенський збір 11 липня.