БК "Запоріжжя-ЗОГ" розпочав новий рік із поразки

Запорізькі баскетболісти знову програли дніпрянам

БК "Запоріжжя-ЗОГ" розпочав новий рік із…

Про це з посиланням на офіційний сайт запорізького клубу повідомляє портал Depo.Запоріжжя.

У матчі "Дніпро"-"Запоріжжя-ЗОГ" фаворитами вважалися дніпряни, адже вони виграли зустрічі попередніх двох кіл. Попри це запоріжці змогли дати справжній бій супернику у першій чверті.

До шостої хвилини табло засвідчувало рівновагу п’ять разів, а потім гості впевнено вийшли у відрив. Першу десятихвилинку наша команда завершила з перевагою в сім очок. Та у наступній господарі виправили ситуацію, не лише наздогнавши, а й випередивши суперників. Запоріжці атакували мляво, а в останні дві хвилини перед великою перервою дозволили дніпрянам забезпечити "комфортний" гандикап у вісім очок – 40:32.

Після поновлення гри ситуація ще більше загострилася. Наша команда дозволила супернику вийти на 24 очки вперед. Після цього господарі майданчика трохи розслабились, чим спробував скористатися БК "Запоріжжя-ЗОГ". Зокрема, Олександр Рибалко та Денис Носков скоротили відставання до п’яти пунктів. Однак, перевести гру в овертайм не змогли. Фінальна сирена зафіксувала першу поразку БК "Запоріжжя-ЗОГ" у 2017-му - 77:84.