Мелітопольські каратисти стали призерами змагань у Харкові

Відкритий чемпіонат Харківської області з кіокушин карате пройшов в Харкові 22 квітня

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "0619".

В турнірі взяли участь шість мелітопольських спортсменів СК "WINNER". Всього у змаганнях взяли участь 150 спортсменів з Харківської, Полтавської, Миколаївської та Запорізької областей.

Мелітопольці стали призерами змагань. Чемпіонами турніру стали Олександра Лук'яненка і Владислав Мішарін. Владислав Мірашін також представляв мелітопольську команду в суддівському корпусі та обслуговував турнір в якості судді. Гідне друге місце зайняв Владислав Черних, а третє місце на п'єдесталі дісталося Владиславу Карпич, Олександру Жданову і Олександру Оганьяном.

Всі призери отримали почесні грамоти, медалі та кубки.

Нагадаємо, к раніше писав портал Depo.Запоріжжя, мелітопольські каратисти завоювали 12 медалей на чемпіонаті області.