Бердянськ

Запорізькі волонтери борються за життя дитини із зони АТО

Активісти намагаються врятувати життя немовляті

10 лютого 2016, 09:27

Запорізькі волонтери борються за життя дитини із зони АТО

Лікарі стверджують, що дитина буде жити, але для цього Алінці, так звуть дівчинку, необхідно зробити складну операцію, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на pro.berdyansk.

У дівчинки вроджена аномалія розвитку мозку - семілобарна голопрозенцефалія, гідроцефалія. Аліні Корабльової ще немає і року. Це життєрадісна, лагідна, світла дитина, якій не пощастило народитися з важкою формою вродженої аномалії мозку - гідроцефалія, або, як кажуть в народі, водянкою головного мозку. Захворювання проявляється в тому, що відбувається порушення циркуляції і всмоктування спинномозкової рідини. Це веде до її надмірного накопичення і підвищення внутрішньочерепного тиску. Щоб полегшити стан Аліни, операцію треба було зробити ще 7 місяців тому.

Сім'я Аліни (мама, бабуся і старша сестричка) живе за межею бідності, ще й в сірій зоні - в селищі Сопине Донецької області.

Запорізькі волонтери борються за життя дитини із зони АТО  - фото 1

Про цих людей і їх біді волонтери дізналися зовсім випадково - під час спільної поїздки представників організації "Дитинство в долонях" та інших бердянських волонтерів та лікарів в села Донецької області, які знаходяться на так званій лінії розмежування.

Представники благодійного товариства "Майбутнє Є" погодилися допомогти родині. Зараз Аліна разом з мамою перебувають в Запоріжжі. Дівчинка вже пройшла необхідну діагностику та обстеження.

Запорізькі волонтери борються за життя дитини із зони АТО  - фото 2

Волонтери сподіваються на диво. Вони вірять, що операція не тільки полегшить страждання дитини, а й дозволить розвиватися, незважаючи на невтішні прогнози.

Активісти благодійного товариства "Майбутнє Є" не просять грошей на лікування Аліни. Кажуть, кошти на допомогу дівчинці збирали по всьому світу. І поки їх вистачає і на операцію, і на подальшу реабілітацію. Більш того, вони і далі мають намір підтримувати сім'ю: хочуть допомогти вибратися з тієї складної життєвої ситуації, в якій ті виявилися. Але на прикладі Аліни вони хочуть привернути увагу до проблем інших людей, які потребують допомоги.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя

Loading...
Loading...