У Бердянськ з'їхалися боксери на Всеукраїнський турнір

Всеукраїнські змагання з боксу проходять у бердянському міському Палаці

Про це повідомляє кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "ПроБердянськ".

Протягом трьох днів, з 14 по 16 лютого, на рингу міського Палацу спорту проходять поєдинки найсильніших боксерів Бердянська, а також спортсменів з інших міст. В програму змагань одночасно увійшли два турніри. Першість Запорізької області серед юнаків та турнір присвячений пам'яті воїнів-афганців.

Стартувала спортивна програма у вівторок, 14 лютого. В цей же день відбувся урочистий парад-відкриття турніру. Ці змагання протягом багатьох років проводяться в Бердянську і приурочені до дня виводу військ з Афганістану.

На параді відкриття змагань всі присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих воїнів-інтернаціоналістів, а почесні гості-учасники бойових дій в Афганістані, які були запрошені на спортивне свято, отримали пам'ятні подарунки від керівництва клубу боксу "Бердянськ".

По завершенню параду відкриття стартувала спортивна програма і відбулися боксерські поєдинки. Фінальні бої, в яких будуть визначені кращі боксери змагань, відбудуться у четвер, 16 лютого. Початок о 10:00.