Бердянськ

Бердянці запалять свічки пам'яті жертв Голодомору

У Бердянську визначилися, як вшанувати пам'ять жертв Голодомору

25 листопада 2016, 17:12

Бердянці запалять свічки пам'яті жертв Голодомору

Жителі та гості Бердянська до Дня пам’яті жертв голодоморів проведуть акцію "Запали свічку пам'яті" завтра, 26 листопада. Про це повідомляє прес-служба мерії Бердянська, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

Так, 26 листопада протягом дня відбудеться покладання квітів на перехресті вулиць Європейської та Північної (мікрорайон "Скловолокно" у парковій зоні біля пам’ятного знаку "Жертвам Голодомору").

З 15:50 до 16:30 на площі перед міським Палацом культури ім. Т.Г.Шевченка відбудеться загальноміська акція "Запали свічку" з нагоди Дня пам'яті жертв голодоморів в Україні із запаленням лампадок.

О 16:00 відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання на вшанування пам’яті жертв геноциду Українського народу, зупинка руху громадського та приватного транспорту з подаванням відповідних звукових сигналів.

Крім того, на вшанування пам’яті жертв голодоморів буде приспущено Державний Прапор України на підприємствах, установах та організаціях усіх форм власності, обмежені розважальні, спортивні та культурно-масові заходи.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя

Loading...
Loading...