Бердянський боксер став чемпіоном України серед молоді

Перемогою завершився виступ вихованця бердянського клубу "Чемпіон" Микити Алістратова на чемпіонаті України з боксу серед молоді

Бердянський боксер став чемпіоном Україн…

Про це повідомляє кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "ПроБердянськ".

Близько двохсот боксерів вікової категорії до 18 років з двадцяти регіонів України взяли участь у молодіжному чемпіонаті України з боксу. Змагання за участю найсильніших молодих спортсменів відбулося в Харкові з 20 по 25 грудня. Протягом тижня боксери боролися за право бути найсильнішим в десяти вагових категоріях.

У числі учасників чемпіонату в складі збірної Запорізької області виступав вихованець клубу "Чемпіон" - Микита Алістратов. Бердянський боксер представляв Запорізький регіон у ваговій категорії спортсменів до 64 кг. Виступ Микити в одному з головних стартів сезону виявився успішним. Усі свої поєдинки боксер завершив перемогами і став найсильнішим у своїй категорії з 19 учасників. Так само спортсмен виконав норматив майстра спорту України.

Вихованець тренера Костянтина Коробова переміг суперників з Київської, Донецької та Львівської області, а в фіналі виявився сильнішим спортсмена з Миколаївської області 5:0.

Результати показані на чемпіонаті України дозволяють бердянському боксеру в наступному році взяти участь у складі збірної країни в міжнародних змаганнях.